• Programma senioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    29 sep. 14:00regulierVogido 1 - Bon Boys 1
    29 sep. 11:15regulierBon Boys 2 - W.V.V.'34 2
    29 sep. 10:00regulierTVO 2 - Bon Boys 3
    29 sep. 11:00regulierDelden 2 - Bon Boys 4
    29 sep. 11:15regulierBon Boys 5 - HSC '21 6
    29 sep. 09:00regulierBon Boys 6 - VIOS B. 8
    29 sep. 09:00regulierBon Boys 7 - v.v. Twenthe 6
    29 sep. 10:00regulierDelden 4 - Bon Boys 8
    29 sep. 10:00regulierSP Lochem 6 - Bon Boys 9
    2 okt. 20:00bekerBon Boys O21-1 - Sparta E. O21-1
    5 okt. 15:00regulierBon Boys 2 - Haaksbergen 2
    5 okt. 15:00regulierHSC '21 4 - Bon Boys 3
    5 okt. 15:00regulierHeino VR1 - Bon Boys VR1
  • Programma junioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    5 okt. 15:00regulierBon Boys JO19-1 - Tubantia JO19-1
    5 okt. 15:00regulierBon Boys JO19-2 - SC Meddo JO19-1
    5 okt. 15:00regulierBon Boys JO17-1 - SDC '12 JO17-1
    5 okt. 13:00regulierBon Boys JO17-2 - FC Suryoye-Mediterraneo JO17-1
    5 okt. 11:00regulierVictoria '28 JO17-5 - Bon Boys JO17-3
    5 okt. 12:45regulierHelios JO15-1 - Bon Boys JO15-1
    5 okt. 13:15regulierW.V.V.'34 JO15-1 - Bon Boys JO15-2
    5 okt. 13:15regulierBon Boys JO15-3 - MVV '29 JO15-2
    5 okt. 10:30regulierVogido JO15-5 - Bon Boys JO15-4
    5 okt. 14:30regulierLosser MO19-1 - ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO19-1
    5 okt. 11:45regulierFC Eibergen MO17-1 - ST Bonboys/Hoeve Voooruit MO17-1
    5 okt. 12:15regulierNEO MO15-1 - ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO15-1
  • Programma pupillen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    5 okt. 10:55regulierSP Lochem JO13-1 - Bon Boys JO13-1
    5 okt. 13:00regulierBon Boys JO13-2 - BWO JO13-2
    5 okt. 11:00regulierFC Aramea JO13-1 - Bon Boys JO13-3
    5 okt. 09:45regulierLosser JO12-1 - Bon Boys JO12-1
    5 okt. 08:45regulierBon Boys JO12-2 - Rood Zwart JO12-1
    5 okt. 10:00regulierBon Boys JO12-3 - ST: KSV/Erix JO12-1G
    5 okt. 10:00regulierBon Boys JO12-4 - Heracles avc JO12-4G
    5 okt. 08:45regulierBon Boys JO11-1 - FC Trias JO11-1
    5 okt. 09:30regulierVogido JO11-3G - Bon Boys JO11-2
    5 okt. 08:30regulierFC Dinxperlo JO11-4M - Bon Boys JO11-4
    5 okt. 10:15regulierBon Boys JO10-1 - De Esch JO10-1
    5 okt. 10:15regulierBon Boys JO10-2 - Ruurlo JO10-2
    5 okt. 09:00regulierBorne JO10-1G - Bon Boys JO10-3G
    5 okt. 10:30regulierDelden JO10-1G - Bon Boys JO10-4G
    5 okt. 10:15regulierBon Boys JO10-5G - BSC Unisson JO10-2
    5 okt. 10:15regulierBon Boys JO9-1 - VIOD JO9-1G
    5 okt. 09:00regulierRietmolen JO9-1G - Bon Boys JO9-2G
    5 okt. 09:30regulierBSC Unisson JO9-2 - Bon Boys JO9-3
    5 okt. 09:00regulierBon Boys JO9-4G - HSC '21 JO9-2
    5 okt. 09:00regulierBon Boys JO9-5G - W.V.V.'34 JO9-1
    5 okt. 09:45regulierOranje Nassau JO8-1 - Bon Boys JO8-1
    5 okt. 09:00regulierBon Boys JO8-2 - Vogido JO8-1
    5 okt. 08:30regulierFC Eibergen JO8-1 - Bon Boys JO8-3
    5 okt. 08:30regulierVogido JO8-2 - Bon Boys JO8-4
    5 okt. 09:00regulierFC Aramea JO8-1G - Bon Boys JO8-5
    5 okt. 11:30regulierBon Boys MO13-1 - Juventa '12 MO13-1
  • Programma zaal

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    2 okt. 22:30regulierBon Boys 2 - Excelsior '31 7