• Programma senioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 feb. 14:30regulierVroomshoopse Boys 3 - Bon Boys 2
    4 feb. 15:00regulierBon Boys 3 - Vogido 2
    4 feb. 15:30regulierFC Eibergen 3 - Bon Boys 4
    4 feb. 15:15regulierVogido 3 - Bon Boys 5
    4 feb. 17:00regulierBon Boys 6 - Sparta E. 6
    4 feb. 17:15regulierBon Boys VR1 - ZVV '56 VR1
    4 feb. 15:00regulierST Bonboys/Hoeve Vooruit MO20-1 - ASV '57 MO20-1 (9-tal)
    5 feb. 14:00regulierBon Boys 1 - Witkampers 1
    5 feb. 10:45regulierFC Suryoye-Mediterraneo 3 - Bon Boys 3
    5 feb. 10:00regulierBentelo 6 - Bon Boys 4
    5 feb. 09:00regulierBon Boys 5 - Rietmolen 4
    5 feb. 09:00regulierBon Boys 6 - FC Winterswijk 13
    5 feb. 10:00regulierDiepenheim 4 - Bon Boys 7
    5 feb. 11:15GastwedstrijdBorussia Bocholt 2 - Olympia BocholtĀ 1
  • Programma junioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 feb. 15:00regulierBon Boys JO19-1 - SVI JO19-1
    4 feb. 15:00regulierBon Boys JO17-1 - OSC JO17-1
    4 feb. 13:00regulierBon Boys JO17-2 - SJO MEC/Bredevoort JO17-1
    4 feb. 13:00regulierBon Boys JO17-3 - Vogido JO17-5
    4 feb. 12:45regulierDe Tubanters1897 JO15-1JM - Bon Boys JO15-1
    4 feb. 11:00regulierSJO AZSV-AD'69 JO15-2JM - Bon Boys JO15-2
    4 feb. 13:00regulierFC Aramea JO15-1JM - Bon Boys JO15-3
    4 feb. 11:15regulierRood Zwart JO15-2 - Bon Boys JO15-4
    4 feb. 13:00regulierST Bonboys/Hoeve Vooruit MO17-1 - SVO Twickel MO17-1 (9-tal)
    4 feb. 11:20regulierVogido MO15-1 - Bon Boys MO15-1
  • Programma pupillen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 feb. 11:30regulierBon Boys JO13-1 - ZZC'20 JO13-1
    4 feb. 11:30regulierBon Boys JO13-2 - SVBV JO13-1
    4 feb. 11:30regulierBon Boys JO13-3 - Vogido JO13-3
    4 feb. 09:45regulierVIOD JO12-1 - Bon Boys JO12-1
    4 feb. 08:30regulierBon Boys JO12-2JM - De Tubanters 1897 JO12-5
    4 feb. 08:45regulierRuurlo JO12-2 - Bon Boys JO12-3
    4 feb. 09:30regulierST Rietmolen/Lochuizen JO12-1 - Bon Boys JO12-4JM
    4 feb. 08:30regulierSp. Neede JO11-1JM - Bon Boys JO11-1JM
    4 feb. 10:00regulierBon Boys JO11-2 - SJO AZSV - AD '69 JO11-2
    4 feb. 08:30regulierBon Boys JO11-3JM - BWO JO11-3
    4 feb. 10:00regulierBon Boys JO11-4JM - SDC '12 JO11-4JM
    4 feb. 10:15regulierBon Boys JO10-1 - S.V. Losser JO10-1
    4 feb. 09:30regulierVogido JO10-2 - Bon Boys JO10-2
    4 feb. 10:00regulierHengelo JO10-3 - Bon Boys JO10-3JM
    4 feb. 08:30regulierRigtersbleek JO10-3 - Bon Boys JO10-4JM
    4 feb. 08:30regulierSparta E. JO9-1 - Bon Boys JO9-1
    4 feb. 10:00regulierBorne JO9-1 - Bon Boys JO9-2JM
    4 feb. 08:30regulierLonga '30 JO9-4 - Bon Boys JO9-3
    4 feb. 10:15regulierBon Boys JO9-4JM - De Tubanters 1897 JO9-4
    4 feb. 09:00regulierBon Boys JO9-5 - SJO HSC - Buurse JO9-3
    4 feb. 08:30regulierVogido JO8-1 - Bon Boys JO8-1
    4 feb. 10:15regulierBon Boys JO8-2JM - Rigtersbleek JO8-3
    4 feb. 09:00regulierBon Boys JO8-3 - BSC Unisson JO8-2
    4 feb. 09:00regulierBon Boys JO8-4JM - Wilhelminaschool JO8-3
  • Programma zaal

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    6 feb. 20:15regulierLZV/Kuypers Hair & Wellness 5 - Bon Boys 2
    8 feb. 21:30regulierBon Boys 1 - LZV/Kuypers Hair & Wellness 6