• Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys JO8-4

    VS

    De Tubanters 1897 JO8-2

    18 april 202009:00 uur
    Sportpark De Greune 4-veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 18-apr. 09:00BB JO08-4De Tubanters 1897 JO8-2regulier
    za 09-mei. 09:00FC Suryoye-Mediterraneo JO8-1BB JO08-4regulier
    za 16-mei. 09:00BB JO08-4UDI JO8-1regulier
    za 23-mei. 09:30BSC Unisson JO8-2GBB JO08-4regulier
  • Technische staf

    Geen informatie

  • Uitslagen
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    8 feb.Victoria '28 JO15-1 - BB JO15-14 - 1
    15 feb.Avanti W. JO15-1 - BB JO15-12 - 0
    19 feb.Bon Boys 2 - RKZVC 2
    7 mrt.BB JO15-1 - Achilles '12 JO15-1G3 - 1
  • Poulestanden Bon Boys JO8-4 (B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule)

    Geen informatie

    Poulestanden Bon Boys JO8-4 (0276 Onder 8 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Bon Boys JO8-4 (B4560 Zwaulwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1LSV JO8-11100151143
    2Wilhelminaschool JO8-21100152133
    3SJO/SSA HMC '17 JO8-111009273
    4RKZVC JO8-111009363
    5Vogido JO8-311008353
    6Bon Boys JO8-411009633
    7DVC '26 JO8-3G11008533
    8VMC JO8-211009723
    9Witkampers JO8-1G11008623
    10Heracles avc JO8-2G11005323
    11DVC '26 JO8-1G11004223
    12Gendringen JO8-111005413
    13Heracles avc JO8-3G11005413
    14DVC '26 JO8-2G100145-10
    15MVV '29 JO8-2100145-10
    16Fleringen JO8-1G100179-20
    17Warnsveldse Boys JO8-2100168-20
    18Rood Zwart JO8-1100135-20
    19Etten JO8-1G100124-20
    20DEC'10 JO8-3100169-30
    21FC Dinxperlo JO8-2100158-30
    22GVV Eilermark JO8-2100138-50
    23v.v. Twenthe JO8-1100139-60
    24Witkampers JO8-3100129-70
    25Delden JO8-11001215-130
    26FC Aramea JO8-1G1001115-140
    Poulestanden Bon Boys JO8-4 (0304 Onder 8 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Bon Boys JO8-4 (B4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde)

    Geen informatie