• Bon Boys JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys JO19-1

    VS

    SVI JO19-1

    04 februari 202315:00 uur
    Sportpark De Greune veld 3-hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 04-feb. 15:00BB JO19-1SVI JO19-1regulier
    za 11-feb. 12:30Staphorst JO19-1BB JO19-1regulier
    za 18-feb. 12:00Vroomshoopse Boys JO19-1BB JO19-1beker
    ma 06-mrt. 19:45BB JO19-1Schalkhaar JO19-1regulier
    za 11-mrt. 15:00Rohda Raalte JO19-1BB JO19-1regulier
    za 18-mrt. 15:00BB JO19-1F.C. Ommen JO19-1regulier
    za 01-apr. 15:00BB JO19-1Excelsior '31 JO19-1regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Blijham, MatthijsTrainer/coach
    Klanderman, Gert-JanTeammanager
    Paridon, Eli vanAss.-trainer/coach
    Strecker, JeroenTeammanager
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.IJVV JO19-1 - BB JO19-11 - 2
    10 dec.SJO HSC - Buurse JO19-1 - BB JO19-12 - 2
  • Poulestanden Bon Boys JO19-1 ( Divisie 4 G )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Schalkhaar JO19-111007073
    2Bon Boys JO19-111002113
    3Rohda Raalte JO19-111002113
    4Excelsior '31 JO19-111001013
    5S.V. Losser JO19-111001013
    6F.C. Ommen JO19-110102201
    7SVI JO19-110102201
    8IJVV JO19-1100112-10
    9Staphorst JO19-1100112-10
    10SJO HSC - Buurse JO19-1100101-10
    11SVZW JO19-1100101-10
    12WVF JO19-1100107-70
    Poulestanden Bon Boys JO19-1 ( Divisie 4 F )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Spero JO19-1119114593628
    2Woezik JO19-1116231612420
    3Union JO19-1106131913619
    4Bon Boys JO19-1114432521416
    5Juliana '31 JO19-1113622521415
    6SJO HSC - Buurse JO19-1114341723-615
    7FC Trias JO19-1115061422-815
    8Longa '30 JO19-1114251918114
    9Theole JO19-1113351520-512
    10ESA JO19-1112451221-910
    11Voorwaarts T JO19-1102351623-79
    12VRC JO19-1112181030-207
    Poulestanden Bon Boys JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 09 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys JO19-121102114
    2Grol JO19-121013303
    3SJO HSC - Buurse JO19-1201134-11
    Poulestanden Bon Boys JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Door naar L32 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4asv Dronten JO18-1JM00000000
    5SC Bemmel JO19-100000000
    6Bennekom JO19-100000000
    7Bon Boys JO19-100000000
    8BWO JO19-100000000
    9CSV'28 JO19-100000000
    10v.v. Dieren JO19-100000000
    11ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    12DVS'33 Ermelo JO19-100000000
    13DZC '68 JO19-100000000
    14EFC '58 JO18-100000000
    15Helios JO19-100000000
    16v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    17HHC Hardenberg JO19-100000000
    18F.C. Ommen JO19-100000000
    19Orion JO19-100000000
    20Quick '20 JO19-100000000
    21Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    22Rohda Raalte JO19-100000000
    23SDV Barneveld JO19-100000000
    24SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    25Spero JO19-100000000
    26De Treffers JO19-100000000
    27Trekvogels JO19-100000000
    28TVC '28 JO19-100000000
    29Unicum JO18-100000000
    30Vorden JO19-100000000
    31Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    32VVOG JO19-100000000
    Poulestanden Bon Boys JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Laatste 32 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4ATC '65 JO19-100000000
    5Bennekom JO19-100000000
    6Bon Boys JO19-100000000
    7BWO JO19-100000000
    8v.v. Dieren JO19-100000000
    9ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    10DZC '68 JO19-100000000
    11EFC '58 JO18-100000000
    12Helios JO19-100000000
    13v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    14HHC Hardenberg JO19-100000000
    15IJVV JO19-100000000
    16Nunspeet JO19-100000000
    17F.C. Ommen JO19-100000000
    18Orion JO19-100000000
    19Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    20Rohda Raalte JO19-100000000
    21SDV Barneveld JO19-100000000
    22SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    23Spero JO19-100000000
    24Trekvogels JO19-100000000
    25TVC '28 JO19-100000000
    26Unicum JO18-100000000
    27Vorden JO19-100000000
    28Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    29VVOG JO19-100000000
    Poulestanden Bon Boys JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 1 KO - Laatste 32 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4ATC '65 JO19-100000000
    5Bennekom JO19-100000000
    6Bon Boys JO19-100000000
    7BWO JO19-100000000
    8CSV'28 JO19-100000000
    9v.v. Dieren JO19-100000000
    10ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    11DZC '68 JO19-100000000
    12EFC '58 JO18-100000000
    13Helios JO19-100000000
    14v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    15HHC Hardenberg JO19-100000000
    16IJVV JO19-100000000
    17Nunspeet JO19-100000000
    18F.C. Ommen JO19-100000000
    19Orion JO19-100000000
    20Quick '20 JO19-100000000
    21Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    22Rohda Raalte JO19-100000000
    23SDV Barneveld JO19-100000000
    24SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    25Spero JO19-100000000
    26De Treffers JO19-100000000
    27Trekvogels JO19-100000000
    28TVC '28 JO19-100000000
    29Unicum JO18-100000000
    30Vorden JO19-100000000
    31Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    32VVOG JO19-100000000