• Bon Boys JO17-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys JO17-3

    VS

    Vogido JO17-5

    04 februari 202313:00 uur
    Sportpark De Greune veld 3-hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 04-feb. 13:00BB JO17-3Vogido JO17-5regulier
    za 11-feb. 12:55Vogido JO17-4BB JO17-3regulier
    za 04-mrt. 13:00BB JO17-3Avanti W. JO17-4regulier
    za 11-mrt. 13:00Rigtersbleek JO17-3BB JO17-3regulier
    za 18-mrt. 13:00BB JO17-3Tubantia JO17-2regulier
    za 25-mrt. 12:00FC Berghuizen JO17-1BB JO17-3regulier
    za 01-apr. 13:00BB JO17-3SV De Lutte JO17-2regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Koehorst, TomTeammanager
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 dec.BB JO17-3 - SJO MEC/Bredevoort JO17-24 - 2
  • Poulestanden Bon Boys JO17-3 ( 5e klasse (3e fase) 8 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Avanti W. JO17-400000000
    2FC Berghuizen JO17-100000000
    3Bon Boys JO17-300000000
    4BWO JO17-400000000
    5KOSC JO17-200000000
    6SV De Lutte JO17-200000000
    7Rigtersbleek JO17-300000000
    8Sparta E. JO17-500000000
    9Tubantia JO17-200000000
    10Victoria '28 JO17-3JM00000000
    11Vogido JO17-400000000
    12Vogido JO17-500000000
    Poulestanden Bon Boys JO17-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 40 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1BSC Unisson JO17-343101661010
    2Wilhelminaschool JO17-2430116889
    3Tubantia JO17-24211191187
    4BWO JO17-44103616-103
    5Bon Boys JO17-34004218-160
    Poulestanden Bon Boys JO17-3 ( 5e klasse (2e fase) 09 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1FC Trias JO17-3JM641131171413
    2ST KSV/Erix JO17-1JM64112112913
    3FC Eibergen JO17-3540125101512
    4Longa '30 JO17-56303201559
    5FC Winterswijk JO17-562131022-127
    6Bon Boys JO17-362041624-86
    7SJO MEC/Bredevoort JO17-272051724-76
    8VIOD JO17-361141228-164