• Bon Boys, JO15-2JM

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys, JO15-2JM

    VS

    Rigtersbleek JO15-2

    24 februari 202413:00 uur
    Sportpark Rigtersbleek veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 24-feb. 13:00BB JO15-2Rigtersbleek JO15-2regulier
    za 02-mrt. 11:30BB JO15-2Avanti W. JO15-3regulier
    za 09-mrt. 11:15Excelsior '31 JO15-3BB JO15-2regulier
    za 16-mrt. 11:30BB JO15-2Sparta E. JO15-4regulier
    za 23-mrt. 12:30Hengelo JO15-1BB JO15-2regulier
    za 06-apr. 11:30BB JO15-2Borne JO15-1JMregulier
    za 13-apr. 11:30Tubantia JO15-4BB JO15-2regulier
    za 20-apr. 11:30BB JO15-2Quick '20 JO15-4regulier
    za 04-mei. 11:30BB JO15-2Wilhelminaschool JO15-2regulier
    za 11-mei. 11:30BB JO15-2BWO JO15-2regulier
    za 18-mei. 12:00Achilles '12 JO15-2BB JO15-2regulier
    za 25-mei. 12:15NEO JO15-4BB JO15-2regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Gorkink, RenéTeammanager
    Nergiz, FarukTrainer
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 feb.Vogido JO15-3 - BB JO15-20 - 2
  • Poulestanden Bon Boys, JO15-2JM ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 11 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Suryoye-Mediterraneo JO15-1JM770030121821
    2ATC'65 JO15-2JM760128111718
    3Delden JO15-174122116513
    4BSC Unisson JO15-1JM73222016411
    5NEO JO15-272141620-47
    6Enter JO15-172141621-57
    7WVV'34 JO15-171151120-94
    8Bon Boys, JO15-2JM7007834-260
    Poulestanden Bon Boys, JO15-2JM ( 3e klasse (2e fase) 16 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1SJO HSC - Buurse JO15-266003052518
    2Bon Boys, JO15-2JM76013072318
    3Hector JO15-174032223-112
    4SP Rekken JO15-1JM73131716110
    5v.v. Twenthe JO15-172142022-27
    6VIOS B. JO15-1JM7205921-126
    7SJO ZWO'23 JO15-16123919-105
    8FC Eibergen JO15-371061438-243
    Poulestanden Bon Boys, JO15-2JM ( 3e klasse (3e fase) 01 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Excelsior '31 JO15-321108264
    2Avanti W. JO15-311008353
    3Rigtersbleek JO15-211003033
    4Bon Boys, JO15-2JM11002023
    5Quick '20 JO15-411002113
    6Borne JO15-1JM11001013
    7BWO JO15-22011510-51
    8Hengelo JO15-100000000
    9Tubantia JO15-400000000
    10Sparta E. JO15-4100112-10
    11Wilhelminaschool JO15-2100101-10
    12Vogido JO15-3100102-20
    13NEO JO15-4100103-30
    14Achilles '12 JO15-2100106-60