• Volgende wedstrijd

    Competitie

    Losser JO12-1

    VS

    Bon Boys JO12-1

    01 februari 202011:00 uur
    Sportpark Brilmansdennen 4AB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 01-feb. 11:00Losser JO12-1BB JO12-1regulier
    za 08-feb. 10:00BB JO12-1Longa '30 JO12-1regulier
    za 15-feb. 10:00BB JO12-1Achilles '12 JO12-1regulier
    za 07-mrt. 10:45Tubantia JO12-1BB JO12-1regulier
    za 14-mrt. 10:00BB JO12-1FC Berghuizen JO12-1regulier
    za 28-mrt. 10:00Rigtersbleek JO12-1BB JO12-1regulier
    za 04-apr. 11:30BB JO12-1FC Trias JO12-1Gregulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Paridon, Eli vanAss.-trainer/coach
    Sluik, JustinTeammanager
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 jan.Quick '20 JO12-1 - BB JO12-10 - 7
    14 dec.Tubantia JO12-1 - BB JO12-16 - 2
  • Poulestanden Bon Boys JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys JO12-11090176235327
    2Achilles '12 JO12-11081174393525
    3Losser JO12-1103344553-812
    4Vogido JO12-1103163645-910
    5Rigtersbleek JO12-1103163760-2310
    6Quick '20 JO12-1101092068-483
    Poulestanden Bon Boys JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys JO12-13300363339
    2SP Lochem JO12-13201111106
    3FC Eibergen JO12-13102316-133
    4Markelo JO12-1G3003222-200
    Poulestanden Bon Boys JO12-1 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1HHC Hardenberg JO12-11100170173
    2Orion JO12-11100110113
    3DVS'33 Ermelo JO12-111009363
    4Bon Boys JO12-111007253
    5HTC JO12-111006153
    6RKSV Driel JO12-111009543
    7Tubantia JO12-111007433
    8Robur et Velocitas JO12-111005233
    9MASV JO12-111003033
    10OVC '85 JO12-111003123
    11CSV'28 JO12-111002023
    12WVF JO12-111007613
    13Rigtersbleek JO12-111004313
    14DVV JO12-110103301
    15DZC '68 JO12-110103301
    16SDC Putten JO12-110102201
    17Unicum JO12-110102201
    18Be Quick Z. JO12-110101101
    19SP Teuge JO12-110101101
    20SJO FC Dalfsen JO12-1100167-10
    21SDC '12 JO12-1100134-10
    22Eldenia JO12-1100113-20
    23SVI JO12-1100102-20
    24De Tubanters 1897 JO12-1100147-30
    25Epe JO12-1G100125-30
    26VDZ JO12-1100103-30
    27Beuningse Boys JO12-1100159-40
    28FC Trias JO12-1G100127-50
    29Rohda Raalte JO12-1G100116-50
    30V.V. Barneveld JO12-1100139-60
    31RKHVV JO12-11001011-110
    32Juventa '12 JO12-11001017-170
    Poulestanden Bon Boys JO12-1 (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1DVS'33 Ermelo JO12-1110010283
    2Orion JO12-111007073
    3DVV JO12-111009363
    4Tubantia JO12-111006243
    5Rigtersbleek JO12-111006513
    6WVF JO12-111005413
    7RKSV Driel JO12-111002113
    8Robur et Velocitas JO12-111002113
    9HHC Hardenberg JO12-1100156-10
    10HTC JO12-1100145-10
    11OVC '85 JO12-1100112-10
    12SDC Putten JO12-1100112-10
    13Bon Boys JO12-1100126-40
    14Be Quick Z. JO12-1100139-60
    15MASV JO12-1100107-70
    16CSV'28 JO12-11001210-80
    Poulestanden Bon Boys JO12-1 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Achilles '12 JO12-100000000
    2FC Berghuizen JO12-100000000
    3Bon Boys JO12-100000000
    4DZC '68 JO12-100000000
    5Longa '30 JO12-100000000
    6Losser JO12-100000000
    7Rigtersbleek JO12-100000000
    8FC Trias JO12-1G00000000
    9De Tubanters 1897 JO12-100000000
    10Tubantia JO12-100000000
    11Vogido JO12-100000000
    12De Zweef JO12-100000000