• Bon Boys JO11-3JM

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys JO11-3JM

    VS

    BWO JO11-3

    04 februari 202308:30 uur
    Sportpark De Greune veld 3-hoofdveld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 04-feb. 08:30BB JO11-3BWO JO11-3regulier
    za 11-feb. 08:30BB JO11-3Achilles '12 JO11-2regulier
    za 04-mrt. 09:30Diepenheim JO11-1JMBB JO11-3regulier
    za 11-mrt. 08:30BB JO11-3Sparta E. JO11-3regulier
    za 18-mrt. 08:30ATC '65 JO11-4BB JO11-3regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Diepenmaat, MatsTrainer/coach
    Dijk, Patrick vanTeammanager
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Victoria '28 JO11-3 - BB JO11-34 - 2
    21 jan.BB JO11-3 - Wilhelminaschool JO11-21 - 4
    10 dec.BB JO11-3 - Haaksbergen JO11-13 - 0
  • Poulestanden Bon Boys JO11-3JM ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Diepenheim JO11-2JM660045143118
    2W.V.V.'34 JO11-1650148232515
    3Bon Boys JO11-3JM640252232912
    4Sp. Neede JO11-3640231211012
    5Haaksbergen JO11-163034426189
    6TVO JO11-16204302736
    7Grol JO11-2JM60061061-510
    8FC Eibergen JO11-26006570-650
    Poulestanden Bon Boys JO11-3JM ( 4e klasse (2e fase) 07 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys JO11-3JM751147133416
    2BSC Unisson JO11-2751128111716
    3TVO JO11-1740331161512
    4Victoria '28 JO11-473132920910
    5Haaksbergen JO11-173131820-210
    6FC Aramea JO11-173131318-510
    7Delden JO11-2JM71151643-274
    8De Tubanters1897 JO11-3JM70251253-412
    Poulestanden Bon Boys JO11-3JM ( 3e klasse (3e fase) 07 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1BWO JO11-3220014596
    2Wilhelminaschool JO11-211004133
    3ATC '65 JO11-42101101003
    4Sparta E. JO11-321011011-13
    5Achilles '12 JO11-22101911-23
    6Victoria '28 JO11-3210168-23
    7Diepenheim JO11-1JM100135-20
    8Bon Boys JO11-3JM200238-50