• Bon Boys 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    v.v. Twenthe 7

    VS

    Bon Boys 7

    02 oktober 202209:45 uur
    Sportpark 't Piep Willem veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    zo 02-okt. 09:45v.v. Twenthe 7Bon Boys 7regulier
    zo 09-okt. 09:00Bon Boys 7Hoeve Vooruit 4regulier
    zo 16-okt. 11:00Rood Zwart 8Bon Boys 7regulier
    zo 30-okt. 09:00Bon Boys 7Hector 5regulier
    zo 06-nov. 10:30W.V.V.'34 7Bon Boys 7regulier
    zo 13-nov. 11:15Bon Boys 4Bon Boys 7regulier
    zo 27-nov. 11:15Markelo 10Bon Boys 7regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Castilla Carrasco, AlejandroTeammanager
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Bon Boys 7 - Rood Zwart 61 - 1
    4 sep.Barbaros 3 - Bon Boys 73 - 0
  • Poulestanden Bon Boys 7 ( 7e klasse 19 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Delden 611007073
    2Markelo 1011003123
    3Hector 511002113
    4Bentelo 610105501
    5Bon Boys 410105501
    6Hoeve Vooruit 410104401
    7Rood Zwart 810104401
    8Bon Boys 700000000
    9Diepenheim 400000000
    10v.v. Twenthe 7100112-10
    11W.V.V.'34 7100113-20
    12Haaksbergen 3100107-70
    Poulestanden Bon Boys 7 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 14 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Barbaros 322009096
    2Bon Boys 7201114-31
    3Rood Zwart 6201117-61