• Volgende wedstrijd

    Oefen (ovb)

    Bon Boys 3

    VS

    Reünie 2

    26 januari 202011:15 uur
    Sportpark De Greune Veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    zo 26-jan. 11:15BB 3 (zon)Reünie 2Oefen (ovb)
    zo 02-feb. 11:15Rood Zwart 2BB 3 (zon)regulier
    zo 16-feb. 11:15FC Eibergen 2BB 3 (zon)regulier
    zo 08-mrt. 11:15BB 3 (zon)TVO 2regulier
    zo 15-mrt. 11:15BB 3 (zon)Sp. Neede 2regulier
    zo 29-mrt. 11:00Victoria '28 2BB 3 (zon)regulier
    zo 05-apr. 11:15BB 3 (zon)HSC '21 3regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Broekhuis, KevinAssistent-scheidsrechter(club)
    Broekhuis, KevinTeammanager
    Lammers, MartinTeammanager
    Schuur, MarcTeammanager
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 dec.BB 3 (zon) - Longa '30 20 - 2
    8 dec.BB 3 (zon) - Vogido 22 - 3
  • Poulestanden Bon Boys 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 332109457
    2W.V.V.'34 231205325
    3Bentelo 2302167-12
    4Avanti W. 3301239-61
    Poulestanden Bon Boys 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1VIOS B. 2108022620624
    2HSC '21 310622178920
    3Rood Zwart 2106221711620
    4Bon Boys 3105322115618
    5Vogido 21051428171116
    6Sp. Neede 2104241614214
    7FC Suryoye-Mediterraneo 2104152621513
    8TVO 2104151618-213
    9FC Eibergen 2103071422-89
    10Victoria '28 2102171531-167
    11Diepenheim 2100371130-193
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1DZC '68 411009183
    2Longa '30 211006153
    3TVC '28 311005053
    4AZSV 311003033
    5LSV 211004223
    6SDC '12 211002023
    7Bon Boys 311006513
    8Oranje Nassau 211003213
    9Bon Boys 211002113
    10MVV '29 211002113
    11RKZVC 211002113
    12Concordia-W 211001103
    13Warnsveldse Boys 211000003
    14SDS' 55 210011100
    15Witkampers 210010000
    16UD W. 2100156-10
    17ATC '65 2100123-10
    18Grol 2100112-10
    19KOSC 2100112-10
    20FC Suryoye-Mediterraneo 2100112-10
    21Pax 2100124-20
    22Stevo 2100102-20
    23Concordia-W 3100103-30
    24Reunie 2100116-50
    25De Esch 3100105-50
    26VIOD 2100119-80
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1MVV '29 211005053
    2SDC '12 211005233
    3Concordia-W 211004133
    4Longa '30 211002023
    5Oranje Nassau 211001013
    6TVC '28 311003303
    7AZSV 300000000
    8RKZVC 210013300
    9Bon Boys 2100101-10
    10Bon Boys 3100102-20
    11Warnsveldse Boys 2100125-30
    12LSV 2100114-30
    13DZC '68 4100105-50
  • Stand periode 1
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    VIOS B.1080224
    HSC '211062220
    Rood Zwart1062220
    Bon Boys1053218
    Vogido1051416
    Sp. Neede1042414
    FC Suryoye-Mediterraneo1041513
    TVO1041513
    FC Eibergen103079
    Victoria '28102177
    Diepenheim100373
  • Stand periode 2
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    Bon Boys00000
    Diepenheim00000
    FC Eibergen00000
    FC Suryoye-Mediterraneo00000
    HSC '2100000
    Rood Zwart00000
    Sp. Neede00000
    TVO00000
    VIOS B.00000
    Victoria '2800000
    Vogido00000
  • Stand periode 3
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    Bon Boys00000
    Diepenheim00000
    FC Eibergen00000
    FC Suryoye-Mediterraneo00000
    HSC '2100000
    Rood Zwart00000
    Sp. Neede00000
    TVO00000
    VIOS B.00000
    Victoria '2800000
    Vogido00000