• Volgende wedstrijd

    Competitie

    Ruurlo 2

    VS

    Bon Boys 3

    24 oktober 202111:00 uur
    Sportpark 't Rikkelder veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    zo 24-okt. 11:00Ruurlo 2Bon Boys 3regulier
    zo 31-okt. 11:15Bon Boys 3Markelo 2regulier
    zo 07-nov. 10:30RKZVC 3Bon Boys 3regulier
    zo 21-nov. 09:30Voorwaarts T 4Bon Boys 3regulier
    zo 28-nov. 11:15Bon Boys 3TVO 2regulier
    zo 05-dec. 11:30Grol 3Bon Boys 3regulier
    zo 12-dec. 11:15Bon Boys 3VIOD 3regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Broekhuis, KevinAssistent-scheidsrechter(club)
    Broekhuis, KevinTeammanager
    Menzing, EdwinTeammanager
    Waanders, RaymondTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Bon Boys 3 - Sp. Neede 23 - 0
    3 okt.Vorden 2 - Bon Boys 34 - 1
    26 sep.Bon Boys 3 - FC Eibergen 23 - 2
    19 sep.Bon Boys 3 - v.v. Twenthe 21 - 1
    12 sep.Bon Boys 3 - Vogido 23 - 1
    5 sep.DSVD 2 - Bon Boys 32 - 2
  • Poulestanden Bon Boys 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Grol 3321012667
    2Voorwaarts T 432107527
    3Markelo 232106427
    4Bon Boys 332017616
    5Ruurlo 232012116
    6Vorden 231116604
    7TVO 2311178-14
    8VIOD 3302178-12
    9RKZVC 3302167-12
    10VIOS B. 2302145-12
    11Sp. Neede 2301226-41
    12FC Eibergen 2300326-40
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1DSVD 232108537
    2Bon Boys 331206425
    3Vogido 2310258-33
    4v.v. Twenthe 2301235-21
  • Stand periode 1
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    VIOS B.1080224
    HSC '211062220
    Rood Zwart1062220
    Bon Boys1053218
    Vogido1051416
    Sp. Neede1042414
    FC Suryoye-Mediterraneo1041513
    TVO1041513
    FC Eibergen103079
    Victoria '28102177
    Diepenheim100373
  • Stand periode 2
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    FC Suryoye-Mediterraneo33009
    Rood Zwart42208
    TVO42117
    VIOS B.42117
    FC Eibergen42117
    Vogido42026
    Bon Boys31114
    Victoria '2831023
    HSC '2141033
    Sp. Neede41033
    Diepenheim30030
  • Stand periode 3
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    Bon Boys00000
    Diepenheim00000
    FC Eibergen00000
    FC Suryoye-Mediterraneo00000
    HSC '2100000
    Rood Zwart00000
    Sp. Neede00000
    TVO00000
    VIOS B.00000
    Victoria '2800000
    Vogido00000