• Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys 3

    VS

    HSC '21 6

    26 oktober 201917:00 uur
    Sportpark De Greune Veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 26-okt. 17:00Bon Boys 3HSC '21 6regulier
    za 02-nov. 14:30ATC '65 8Bon Boys 3regulier
    za 09-nov. 17:00Bon Boys 3Tubantia 4regulier
    za 16-nov. 15:30FC Eibergen 4Bon Boys 3regulier
    za 23-nov. 17:00Bon Boys 3BWO 4regulier
    za 30-nov. 17:00Bon Boys 2Bon Boys 3regulier
    za 07-dec. 17:00Bon Boys 3Vogido 4regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Kurvers, Robert-JanTeammanager
  • Uitslagen
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    19 okt.Etten 2 - Bon Boys 30 - 6
    12 okt.Bon Boys 3 - Markelo 33 - 2
    5 okt.HSC '21 4 - Bon Boys 31 - 0
    28 sep.GFC 2 - Bon Boys 32 - 5
    21 sep.Bon Boys 3 - Haaksbergen 25 - 3
    14 sep.Oldenzaal 2 - Bon Boys 32 - 5
    7 sep.Vogido 4 - Bon Boys 31 - 4
  • Poulestanden Bon Boys 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 33300154119
    2De Tubanters 1897 2320113856
    3Vogido 43102410-63
    4Oldenzaal 23003616-100
    Poulestanden Bon Boys 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1BWO 44310145910
    2Bon Boys 3430113859
    3Tubantia 4321016797
    4Bon Boys 23201173146
    5Vogido 432018716
    6Markelo 3420214776
    7Haaksbergen 242021112-16
    8HSC '21 64202815-76
    9ATC '65 84103161603
    10GFC 24103111103
    11HSC '21 44103412-83
    12FC Eibergen 43003130-290
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Hengelo 311008173
    2DVC'26 3 zat11007163
    3Bon Boys 311006063
    4Grolse Boys 211005143
    5FC Bergh 411005233
    6Almelo 211004133
    7NEO 411004133
    8Almelo 311005323
    9Stevo 211003123
    10HSC '21 411003213
    11FC Zutphen 311003213
    12VIOD 2 (zat)11002113
    13BWO 311003303
    14Wilhelminaschool 500000000
    15ATC '65 610013300
    16AJC '96 3100123-10
    17Terborg 2100123-10
    18HSC '21 5100112-10
    19GFC 2100135-20
    20BWO 4100113-20
    21VIOD 3 (zat)100125-30
    22Losser 2100114-30
    23FC Zutphen 4100114-30
    24Bon Boys 2100115-40
    25SDOUC 3100117-60
    26Etten 2100106-60
    27ASV '57 7100118-70