• Volgende wedstrijd

    Competitie

    Markelo 3

    VS

    Bon Boys 3

    18 april 202012:30 uur
    Sportpark Endemansdijk veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 18-apr. 12:30Markelo 3BB 3 (zat)regulier
    za 09-mei. 17:00BB 3 (zat)GFC 2regulier
    za 16-mei. 17:00BB 3 (zat)FC Eibergen 4regulier
    za 23-mei. 16:30Vogido 4BB 3 (zat)regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Kurvers, Robert-JanTeammanager
  • Uitslagen
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    7 mrt.BB 3 (zat) - HSC '21 43 - 3
    15 feb.Tubantia 4 - BB 3 (zat)1 - 6
  • Poulestanden Bon Boys 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 33300154119
    2De Tubanters 1897 2320113856
    3Vogido 43102410-63
    4Oldenzaal 23003616-100
    Poulestanden Bon Boys 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 214111271224934
    2Bon Boys 315111357253234
    3Vogido 414110360283233
    4Tubantia 41473464352924
    5BWO 41472539231623
    6HSC '21 4157264241123
    7HSC '21 6146264245-320
    8GFC 21453643331018
    9Markelo 3155283358-2517
    10Haaksbergen 2144372850-2215
    11ATC '65 81421113854-167
    12FC Eibergen 415001516119-1030
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Hengelo 311008173
    2DVC'26 3 zat11007163
    3Bon Boys 311006063
    4Grolse Boys 211005143
    5FC Bergh 411005233
    6Almelo 211004133
    7NEO 411004133
    8Almelo 311005323
    9Stevo 211003123
    10HSC '21 411003213
    11FC Zutphen 311003213
    12VIOD 2 (zat)11002113
    13BWO 311003303
    14Wilhelminaschool 500000000
    15ATC '65 610013300
    16AJC '96 3100123-10
    17Terborg 2100123-10
    18HSC '21 5100112-10
    19GFC 2100135-20
    20BWO 4100113-20
    21VIOD 3 (zat)100125-30
    22Losser 2100114-30
    23FC Zutphen 4100114-30
    24Bon Boys 2100115-40
    25SDOUC 3100117-60
    26Etten 2100106-60
    27ASV '57 7100118-70
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Grolse Boys 211007253
    2FC Zutphen 311005143
    3HSC '21 411004223
    4NEO 411004223
    5Wilhelminaschool 511002113
    6FC Bergh 411001013
    7Hengelo 300000000
    8VIOD 2 (zat)00000000
    9Stevo 2100112-10
    10Bon Boys 3100101-10
    11Almelo 3100124-20
    12BWO 3100124-20
    13Almelo 2100115-40
    14DVC'26 3 zat100127-50