• Bon Boys 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Enschede 3

    VS

    Bon Boys 3

    29 januari 202212:15 uur
    Sportcampus Diekman veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 15-jan. 15:00BB 3 (zat)BB 6 (zat)Onderling/training
    za 29-jan. 12:15SC Enschede 3BB 3 (zat)regulier
    za 05-feb. 15:00BB 3 (zat)Sparta E. 5regulier
    za 12-feb. 12:30Haaksbergen 2BB 3 (zat)regulier
    za 05-mrt. 15:00BB 3 (zat)AJC '96 2regulier
    za 12-mrt. 12:45Sportlust Glanerbrug 3BB 3 (zat)regulier
    za 19-mrt. 15:00BB 3 (zat)SC Enschede 3regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Klein, Mart deTeammanager
    Sanders, WillemTeammanager
  • Uitslagen
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    11 dec.BB 3 (zat) - Rigtersbleek 411 - 1
  • Poulestanden Bon Boys 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 31061337201719
    2Sportlust Glanerbrug 366004664018
    3Juliana '32 2944132181416
    4Quick '20 954102011913
    5Bon Boys 4941439271213
    6AJC '96 294142322113
    7Vogido 584041516-112
    8Haaksbergen 293152031-1110
    9Avanti W. 37304919-109
    10SC Enschede 382331923-49
    11Rigtersbleek 481161439-254
    12Sparta E. 510118749-424
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 332106157
    2FC Winterswijk 332019366
    3AZSV 63102310-73
    4FC Eibergen 3301226-41
    Poulestanden Bon Boys 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Veensche Boys 411009183
    2Eendracht '30 311008083
    3Sportclub Groessen 4 (zat)11008083
    4PH 411007073
    5Sparta Nijkerk 411007163
    6EDON 211006153
    7Berkum 711005053
    8Zeewolde 511005053
    9Helios 311005143
    10VVOP 411005143
    11Avereest 211006333
    12OWIOS 611006333
    13SC Rheden 211005233
    14Sv Zalk 211005233
    15DOS '37 411004133
    16Eerbeekse Boys 311004133
    17Quick '20 311004133
    18Wilsum 211004133
    19ZAC 611004133
    20Bon Boys 211003033
    21Kolping-Dynamo 411003033
    22SCE 311003033
    23ATC '65 511004223
    24Excelsior Z. 311004223
    25Juventa '12 411004223
    26sv Reaal Dronten 311004223
    27Sportclub Rijssen 211004223
    28NEO 311003123
    29OWIOS 411003123
    30Sportlust Glanerbrug 311003123
    31FC 't Centrum 211002023
    32DVV 311002023
    33ESA 511002023
    34Hardenberg '85 411002023
    35Go Ahead Kampen 511004313
    36SKV 511004313
    37Lelystad '67 311003213
    38Olympia'28 511003213
    39OWIOS 311003213
    40Swift '64 311003213
    41Tubantia 211003213
    42SCE 211002113
    43SDV Barneveld 611002113
    44SML zat. 311002113
    45VIOS V. 311002113
    46SC Bemmel 211001013
    47DES 311003303
    48FC Zutphen 311002203
    49Zwolsche Boys 511002203
    50Oeken 211002203
    51Blauw Geel '55 411001103
    52Sportclub Groessen 5 (zat)11001103
    53VIOD 2 (zat)11001103
    54WVF 611001103
    55FC Horst 311000003
    56AGOVV 500000000
    57vv Ede/Victoria 200000000
    58ESA 400000000
    59Excelsior '31 400000000
    60GFC 200000000
    61Hardenberg '85 300000000
    62Juliana '32 300000000
    63UDI 300000000
    64SC Enschede 210013300
    65AZSV 510012200
    66Hatto Heim 610012200
    67FC RDC 310012200
    68Bennekom 310011100
    69IJVV 310011100
    70SDS' 55 310011100
    71Terborg 210011100
    72Berkum 610010000
    73ESA 7100134-10
    74sv Reaal Dronten 4100134-10
    75Albatross 2100123-10
    76Bon Boys 3100123-10
    77FC Horst 5100123-10
    78KHC 3100123-10
    79Sparta Nijkerk 5100123-10
    80SC Bemmel 3100112-10
    81v.v. Dieren 3100112-10
    82Quick 1888 3100112-10
    83SKV 3100112-10
    84De Paasberg 2100101-10
    85Kloosterhaar 2100124-20
    86Oranje Nassau 5100124-20
    87SEH 3100124-20
    88Trekvogels 5100124-20
    89UDI 2100124-20
    90ASV '57 2100113-20
    91FC Horst 4100113-20
    92FC Winterswijk 2100113-20
    93ATC '65 2100102-20
    94Beuningse Boys 3100102-20
    95ESA 6100102-20
    96Excelsior '31 7100102-20
    97Nunspeet 4100136-30
    98Oranje Nassau 4100136-30
    99ONA '53 4100125-30
    100Terschuurse Boys 3100125-30
    101HTC 4100114-30
    102Hulzense Boys 4100114-30
    103SC Rheden 3100114-30
    104WVF 4100114-30
    105De Zweef 3 Zat.100114-30
    106Juliana '31 5100103-30
    107OSC 3100103-30
    108SDC '12 6100103-30
    109Groen Wit '62 3100115-40
    110IJVV 7100115-40
    111SDC Putten 5100116-50
    112asv Dronten 7100105-50
    113Hoevelaken 4100105-50
    114Rood-Wit '58 2100117-60
    115DOS '37 5100107-70
    116Blauw Geel '55 5100119-80
    117FC Bergh 4100108-80
    118DVOL 2100108-80