• Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC 't Centrum 2

    VS

    Bon Boys 2

    23 oktober 202114:30 uur
    Sportpark FC 't Centrum veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    za 23-okt. 14:30FC 't Centrum 2BB 2 (zat)regulier
    za 30-okt. 17:15BB 2 (zat)FC Eibergen 3regulier
    za 06-nov. 15:00Avanti W. 2BB 2 (zat)regulier
    za 20-nov. 17:15BB 2 (zat)AZSV 5regulier
    za 27-nov. 13:00FC Winterswijk 2BB 2 (zat)regulier
    za 04-dec. 17:15BB 2 (zat)UDI 2regulier
    za 29-jan. 14:30UDI 3BB 2 (zat)regulier
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Brummelhuis, LuukTeammanager
    Edens, MarcoTeammanager
    Schuur, MarcTeammanager
    Wijk, Koen vanTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.BB 2 (zat) - SDC '12 63 - 0
    2 okt.Sparta E. 4 - BB 2 (zat)0 - 6
    25 sep.BB 2 (zat) - SC Enschede 27 - 1
    18 sep.AD '69 2 - BB 2 (zat)1 - 6
    11 sep.SP Rekken 2 - BB 2 (zat)0 - 5
    4 sep.BB 2 (zat) - Haaksbergen 24 - 0
  • Poulestanden Bon Boys 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1UDI 33300175129
    2FC Winterswijk 2321010377
    3Bon Boys 22200131126
    4UDI 221106244
    5AZSV 510102201
    6FC 't Centrum 2201145-11
    7Avanti W. 2100112-10
    8FC Eibergen 3100118-70
    9SC Enschede 22002212-100
    10Sparta E. 43003117-160
    Poulestanden Bon Boys 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 23300151149
    2AD '69 23111141314
    3Haaksbergen 23102412-83
    4SP Rekken 23012714-71
    Poulestanden Bon Boys 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Veensche Boys 411009183
    2Eendracht '30 311008083
    3Sportclub Groessen 4 (zat)11008083
    4PH 411007073
    5Sparta Nijkerk 411007163
    6EDON 211006153
    7Berkum 711005053
    8Zeewolde 511005053
    9Helios 311005143
    10VVOP 411005143
    11Avereest 211006333
    12OWIOS 611006333
    13SC Rheden 211005233
    14Sv Zalk 211005233
    15DOS '37 411004133
    16Eerbeekse Boys 311004133
    17Quick '20 311004133
    18Wilsum 211004133
    19ZAC 611004133
    20Bon Boys 211003033
    21Kolping-Dynamo 411003033
    22SCE 311003033
    23Excelsior Z. 311004223
    24Juventa '12 411004223
    25sv Reaal Dronten 311004223
    26Sportclub Rijssen 211004223
    27NEO 311003123
    28OWIOS 411003123
    29Sportlust Glanerbrug 311003123
    30FC 't Centrum 211002023
    31DVV 311002023
    32ESA 511002023
    33Hardenberg '85 411002023
    34SKV 511004313
    35Lelystad '67 311003213
    36Olympia'28 511003213
    37OWIOS 311003213
    38Swift '64 311003213
    39Tubantia 211003213
    40SCE 211002113
    41SDV Barneveld 611002113
    42SML zat. 311002113
    43VIOS V. 311002113
    44SC Bemmel 211001013
    45DES 311003303
    46FC Zutphen 311002203
    47Oeken 211002203
    48Blauw Geel '55 411001103
    49Sportclub Groessen 5 (zat)11001103
    50WVF 611001103
    51FC Horst 311000003
    52Terborg 210101101
    53VIOD 2 (zat)10101101
    54AGOVV 500000000
    55ATC '65 500000000
    56vv Ede/Victoria 200000000
    57ESA 400000000
    58Excelsior '31 400000000
    59GFC 200000000
    60Go Ahead Kampen 500000000
    61Hardenberg '85 300000000
    62Hatto Heim 600000000
    63Juliana '32 300000000
    64Oranje Nassau 500000000
    65sv Reaal Dronten 400000000
    66Trekvogels 200000000
    67UDI 300000000
    68Zwolsche Boys 500000000
    69SC Enschede 210013300
    70AZSV 510012200
    71FC RDC 310012200
    72Bennekom 310011100
    73IJVV 310011100
    74SDS' 55 310011100
    75Berkum 610010000
    76ESA 7100134-10
    77Albatross 2100123-10
    78Bon Boys 3100123-10
    79FC Horst 5100123-10
    80KHC 3100123-10
    81Sparta Nijkerk 5100123-10
    82SC Bemmel 3100112-10
    83v.v. Dieren 3100112-10
    84Quick 1888 3100112-10
    85SKV 3100112-10
    86De Paasberg 2100101-10
    87Kloosterhaar 2100124-20
    88SEH 3100124-20
    89Trekvogels 5100124-20
    90UDI 2100124-20
    91ASV '57 2100113-20
    92FC Horst 4100113-20
    93FC Winterswijk 2100113-20
    94ATC '65 2100102-20
    95Beuningse Boys 3100102-20
    96ESA 6100102-20
    97Excelsior '31 7100102-20
    98Nunspeet 4100136-30
    99Oranje Nassau 4100136-30
    100ONA '53 4100125-30
    101Terschuurse Boys 3100125-30
    102HTC 4100114-30
    103Hulzense Boys 4100114-30
    104SC Rheden 3100114-30
    105WVF 4100114-30
    106De Zweef 3 Zat.100114-30
    107Juliana '31 5100103-30
    108OSC 3100103-30
    109SDC '12 6100103-30
    110Groen Wit '62 3100115-40
    111IJVV 7100115-40
    112SDC Putten 5100116-50
    113asv Dronten 7100105-50
    114Hoevelaken 4100105-50
    115Rood-Wit '58 2100117-60
    116DOS '37 5100107-70
    117Blauw Geel '55 5100119-80
    118FC Bergh 4100108-80
    119DVOL 2100108-80