• Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys 1

    VS

    Dalen 1

    03 maart 202414:00 uur
    Sportpark De Greune veld 3-hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Technische staf

    Beukert, Mark

    Teammanager

    Blijham, Matthijs

    Trainer/coach

    Heinst, Edwin

    Assistent-scheidsrechter(club)

    Klanderman, Gert-Jan

    Teammanager

    Voorde, Leon ten

    Assistent-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bon Boys 1

    VS

    Dalen 1

    03 maart 202414:00 uur
    Sportpark De Greune veld 3-hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Technische staf

    Beukert, Mark

    Teammanager

    Blijham, Matthijs

    Trainer/coach

    Heinst, Edwin

    Assistent-scheidsrechter(club)

    Klanderman, Gert-Jan

    Teammanager

    Voorde, Leon ten

    Assistent-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Bon Boys JO15-1 - Sp. Lochem JO15-12 - 1
    17 feb.Bon Boys JO10-1 - Juventa '12 JO10-117 - 4
    11 feb.De Tukkers 1 - Bon Boys 10 - 3
    28 jan.Steenwijkerwold 1 - Bon Boys 10 - 2
    27 jan.Bon Boys JO15-2 - Bon Boys JO17-33 - 4
    27 jan.Bon Boys JO13-2 - HSC JO13-20 - 4
    27 jan.Bon Boys JO12-2 - Longa JO12-22 - 4
    21 jan.Bon Boys 1 - VENO 12 - 0
    20 jan.Bon Boys JO17-3 - Eibergen JO17-33 - 4
    20 jan.Bon Boys JO13-3 - VV Haaksbergen JO13-12 - 4
    13 jan.Bon Boys JO19-1 - RKSV NEO JO19-12 - 4
    13 jan.Bon Boys JO15-1 - DZC'68 JO15-12 - 2
    13 jan.Bon Boys JO8-1 - Grol JO8-17 - 2
  • Poulestanden Bon Boys 1 ( kwalificatieronde 1 BV )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Groene Ster11006063
    2Kloetinge11006063
    3Eemdijk11005053
    4Blauw Geel'38/JUMBO11005143
    5OJC ROSMALEN11005143
    6Scherpenzeel11005143
    7Unitas11004043
    8SV Meerssen11003033
    9Gemert11004223
    10Nuenen11004223
    11Westlandia11003123
    12Sparta Nijkerk11002023
    13Sportlust '4611002023
    14RKAV Volendam11002023
    15Hoek11003213
    16Barendrecht11002113
    17Hercules11002113
    18HVCH11002113
    19IJsselmeervogels11002113
    20d' Olde Veste'54 111002113
    21Staphorst11002113
    22DVS'33 Ermelo11001013
    23Hoogeveen11001013
    24Jubbega 110103301
    25UNA10103301
    26VVSB10102201
    27Rijnvogels10102201
    28TEC10101101
    29DOVO10101101
    30Bon Boys 110101101
    31Harkemase Boys10101101
    32HSC '2110101101
    33SJC10101101
    34csv Apeldoorn 110100001
    35DEM10100001
    36ODIN 5910100001
    37XerxesDZB 110100001
    38SteDoCo100123-10
    39AGB 1100112-10
    40AWC100112-10
    41Berkum100112-10
    42Genemuiden SC100112-10
    43TOGB100112-10
    44Veensche Boys 1100112-10
    45Baronie100101-10
    46Urk100101-10
    47Chevremont 1100124-20
    48Kampong100124-20
    49Quick100113-20
    50Nieuwkoop 1100102-20
    51ONS Sneek 1100102-20
    52Purmersteijn100102-20
    53Avanti'31 1100103-30
    54OSS'20100115-40
    55SVOD'22 1100115-40
    56Zwaluw VFC 1100115-40
    57Blauw Wit '34 1100104-40
    58Bunde 1100105-50
    59BOL100106-60
    60R.K.S.V. Groen Wit 1100106-60
    Poulestanden Bon Boys 1 ( 2e klasse H )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 11312104373637
    2Germanicus 113111141162534
    3De Tukkers 11391335142128
    4FC Suryoye-Mediterraneo 11390442202227
    5RSC 11390439211827
    6Dalen 11464428181022
    7Twedo 1146263133-220
    8Steenwijkerwold 1124081928-912
    9SC Emmeloord 1143292643-1711
    10SC Erica 1143292040-2011
    11VENO 11430111427-139
    12EMMS 11430111856-389
    13Zuidwolde 11321101245-337
    Poulestanden Bon Boys 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 12 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Bon Boys 132109727
    2Rigtersbleek 1312011925
    3NEO 131118624
    4BWO 13003713-60
    Poulestanden Bon Boys 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3 )
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1DZC '68 1110010193
    2ZZC'20 111005053
    3SDOUC 111004043
    4Sparta E. 111004043
    5Reunie 111005233
    6ATC '65 111004133
    7AZSV11003033
    8DVC'26 2 zon11004223
    9GVV Eilermark 111003123
    10Pax 111003123
    11Stevo 111003123
    12Be Quick Z. 111002023
    13De Tukkers 111002023
    14FC Trias 111004313
    15BSC Unisson 111003213
    16Longa '3011003213
    17RKSV Bornerbroek 111002113
    18VIOD 111002113
    19Quick '2011001013
    20FC Winterswijk 211001013
    21FC Winterswijk 111001103
    22DSVD 111001103
    23PH 111001103
    24WVV'34 111001103
    25MVV '29 110011100
    26SDC '12 110011100
    27TVC '2810011100
    28HSC '21 110011100
    29Rigtersbleek 1100134-10
    30Achilles '12 1100123-10
    31Grol 1100123-10
    32Sportclub Overdinkel 1100112-10
    33Warnsveldse Boys 1100112-10
    34FC Eibergen 1100101-10
    35Reutum 1100101-10
    36Gendringen 1100124-20
    37FC Bergh 1100113-20
    38KOSC 1100113-20
    39Witkampers 1100113-20
    40De Esch 1100102-20
    41RKZVC 1100102-20
    42Drienerlo 1100125-30
    43AZC 1100114-30
    44Bon Boys 1100103-30
    45S.V. Losser 1100104-40
    46RSC 1100104-40
    47Achilles E 1100105-50
    48LSV 11001110-90
  • Stand periode 1
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    Bon Boys12111034
    Germanicus1191128
    De Tukkers1291228
    FC Suryoye-Mediterraneo1280424
    RSC1280424
    Dalen1254319
    Twedo1251616
    SC Emmeloord1232711
    SC Erica1231810
    Steenwijkerwold113089
    VENO123099
    Zuidwolde122197
    EMMS1220106
  • Stand periode 2
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    Germanicus22006
    Twedo21104
    RSC11003
    FC Suryoye-Mediterraneo11003
    Bon Boys11003
    Steenwijkerwold11003
    Dalen21013
    EMMS21013
    SC Erica20111
    Zuidwolde10010
    De Tukkers10010
    VENO20020
    SC Emmeloord20020
  • Stand periode 3

    Geen informatie

  • Programma
    WedstrijddatumThuisteamUitteamCategorieDetails
    zo 03-mrt. 14:00Bon Boys 1Dalen 1regulier
    zo 10-mrt. 14:00SC Erica 1Bon Boys 1regulier
    zo 17-mrt. 14:00Bon Boys 1RSC 1regulier
    zo 24-mrt. 14:00EMMS 1Bon Boys 1regulier
    zo 07-apr. 14:00Bon Boys 1SC Emmeloord 1regulier
    zo 14-apr. 14:00FC Suryoye-Mediterraneo 1Bon Boys 1regulier
    zo 21-apr. 14:00Bon Boys 1Twedo 1regulier
  • Team indeling

    Beukert, Mika

    Verdediger

    Bultman, Dani

    Verdediger

    Bultman, Milan

    Middenvelder

    Dam, Daan ten

    Middenvelder

    Lankheet, Wouter

    Keeper

    Leferink, Just

    Aanvaller

    Makkink, Erik

    Middenvelder

    Overbeeke, Stefan

    Aanvaller

    Paridon, Eli van

    Middenvelder

    Rijn, Tristan van

    Verdediger

    Rupert, Niels

    Verdediger

    Scharenborg, Rutger

    Aanvaller

    Smit, Randy

    Aanvaller

    Veldhuis, Niek

    Verdediger

    Vregelaar, Dyon ten

    Aanvaller

    Wijlens, Tom

    Middenvelder

    Zijlstra, Jeffrey

    Aanvaller

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.