• Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Technische staf
    NaamFunctie
    Haveman, RobTrainer/coach
    Jansen, KlaasTeammanager
    Klanderman, Gert-JanTeammanager
    Velthuis, larsAssistent-scheidsrechter(club)
    Voorde, Leon tenAss.-trainer/coach
    Wossink, HansTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jun.Bon Boys 1 - FC Twente0 - 11
    24 jun.BB JO17-1 - HSC'21 JO17-11 - 1
    24 jun.BB JO15-1 - Sparta E. JO15-10 - 2
    18 jun.BB JO17-1 - Sparta E. JO17-11 - 2
    18 jun.BB JO13-3 - Ouders JO13-34 - 3
    15 jun.Bon Boys 1 - Achilles '12 10 - 2
    12 jun.Bon Boys 1 - DVC '26 13 - 0
    6 jun.Bon Boys 1 - ATC '65 10 - 2
    29 mei.Barbaros 1 - Bon Boys 10 - 4
    22 mei.Bon Boys 1 - GVV Eilermark 13 - 1
    15 mei.NEO 1 - Bon Boys 13 - 2
    12 mei.Wijhe '92 1 - Bon Boys 12 - 2
  • Poulestanden Bon Boys 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1NEO 126177273284558
    2Bon Boys 126163764323251
    3Achilles '12 126155664451950
    4Grol 126153861421948
    5Schalkhaar 126135852331944
    6ATC '65 126132114941841
    7GVV Eilermark 126114115553237
    8FC Suryoye-Mediterraneo 126113124550-536
    9Lemelerveld 126103134541433
    10BWO 126101155771-1431
    11SDC '12 12684144359-1628
    12Wijhe '92 12673163967-2824
    13Vogido 12663174094-5421
    14Barbaros 12662184980-3120
    Poulestanden Bon Boys 1 (0612 Mannen Zondag nacompetitie 1e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Achilles '12 111005053
    2Bon Boys 111003033
    3Union 111003123
    4SDOUC 111002113
    5Grol 1100112-10
    6Stevo 1100113-20
    7DVC '26 1100103-30
    8BVC '12 1100105-50
    Poulestanden Bon Boys 1 (0614 Mannen Zondag nacompetitie 2e ronde)
    PositieTeamGSWGVDVDTDSPt.
    1Achilles '12 111002023
    2Union 111002023
    3Bon Boys 1100102-20
    4SDOUC 1100102-20
  • Stand periode 1
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    NEO853018
    GVV Eilermark851216
    Schalkhaar851216
    Bon Boys851216
    Grol850315
    Achilles '12842214
    SDC '12842214
    Lemelerveld841313
    BWO840412
    ATC '6582157
    FC Suryoye-Mediterraneo82157
    Wijhe '9282066
    Barbaros81255
    Vogido80171
  • Stand periode 2
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    Bon Boys971122
    Achilles '12961219
    FC Suryoye-Mediterraneo952217
    NEO952217
    ATC '65950415
    Grol941413
    Wijhe '92941413
    BWO940512
    GVV Eilermark933312
    Schalkhaar931510
    SDC '12931510
    Vogido93069
    Lemelerveld92167
    Barbaros92076
  • Stand periode 3
    ClubnaamGSGWGLVLDVDTPT
    NEO972023
    Grol962120
    ATC '65961219
    Schalkhaar953118
    Achilles '12952217
    Bon Boys941413
    Lemelerveld941413
    FC Suryoye-Mediterraneo940512
    Vogido932411
    GVV Eilermark93069
    Barbaros93069
    BWO92167
    Wijhe '9291265
    SDC '1291174
  • Programma

    Geen informatie